• Kde nás najdete

  Kde nás najdete
  V levé uličce dolu směrem k centru, cca 50 m pod náměstím T.G.M. v České Lípě.

 • Kontakty

  Telefon:
  +420 774 823 000

  E-mail:
  petra@myfitsclub.cz

   

   

 • Počítadlo

   

   

 • My Fit´s Club

  Wellness a Fitness pro všechnylogo oříznuté

  Náš club nabízí klientům možnost aerobního i posilovacího pohybového plánu. Kombinací cvičení pro tvarování, zpevňování a protahování postavy s aerobním cvičením na vydávání uložené energie je možné dosáhnout těch nejlepších výsledků.

  Veškeré procedury včetně cvičení probíhají v naprostém soukromí a každému klientu je poskytnut osobní přístup. Nejedná se o hromadné cvičení či posilování!!

  Nabízíme Vám možnost individuálního balíčku s osobním trenérem, který je zaměřený na problematické partie (boky, bříško, hýždě, stehna, odbourání cellulitidy..atd.) Jedná se o měsíční plán sestavený na míru Vašim požadavkům.

  My Fit´s Club je vybaven rekondičními stoly Slender life ( cvičící stoly poháněné elektromotorem pro formování zejména problémových partií postavy vhodné pro všechny věkové kategorie), masážním přístrojem Rolletic (velmi oblíbený pomocník k odstranění celulitidy a k formování postavy, originální vibrační plošinou POWER PLATE (vibrace aktivují svalovou reakci několikrát za sekundu a zrychlují tak účinek cvičení. Proto je možné procvičit celé tělo během pouhých 15 minut).

  Power Plate® pro5 AirDaptive

  Přístroj Power Plate® je cvičící stroj, který využívá zdokonalenou formu vibrací. Přístroj Power Plate® nabízí trojrozměrnou vibraci, což znamená, že se pohybuje ve všech třech rovinách přesně takovým způsobem, k jakému je uzpůsobeno lidské tělo. Čistým výsledkem je pak neuvěřitelné zlepšení síly a výkonu.

  Trojrozměrná vibrační technologie, na níž je založená funkce Power Plate®, je v současnosti nejnovější užívanou cvičební technikou. Přístroj Power Plate® stimuluje přirozenou reakci těla na vibrace.

  TRX® – závěsný posilovací systém

  TRX – závěsný posilovací systém slouží pro cvičení celého těla, kdy po celou dobu cvičení je vždy cvičeno pouze a jenom s váhou vlastního těla. Cvičením na TRX rozvíjíte sílu, rovnováhu, flexibilitu a stabilitu těla současně.

  Rolletic®

  Rolletic je účinný masážní stroj, který při pravidelném a správném používání dokáže dobře tvarovat postavu, odstranit nebo zmírnit celulitidu a zmenšit objem masírovaných partií. V našem clubu jsou Vám k dipozici 2x rolletic, takže můžete přijít i s přítelkyní.

  Ideální je zařadit Rolletic před cvičením na TRX a Slender stolech.

  Rolletic napomáhá:

  • Účinně tvarovat postavu, zejména v problematických partiích -na hýždích a vnitřní i boční straně stehen!
  • Narušit jednolitou strukturu tukových polštářů a lépe se jich tak zbavovat.
  • Zmenšení objemu masírovaných partií – úbytky v cm.
  • Odstraňování celulitidy a vypnutí kůže.
  • Zpevňování svalů i uvolnění jejich napětí.
  • Podporuje správné prokrvování.
  • Povzbuzuje látkovou výměnu a funkci lymfatického systému.

  Rekondiční stoly – Slender Life

  Pravidelné cvičení na Slender stolech vede k zeštíhlení, protažení a zpevnění celého těla, zejména pak problematických partií. Cvičení na Slender stolech nezatěžuje kloubní aparát a nepůsobí svalový stres! Způsob provádění jednotlivých cviků je možné přizpůsobit pohybovým možnostem každého z vás. Zcela nenásilně si vytvarujete a zpevníte tělo na Slender stolech v našem My Fit´s Clubu! Zde je pro Vás připraveno 6 rekondičních stolů poháněných elektromotorem. Cvičební hodina v salonu nahradí 2 hodiny tradiční či vodní gymnastiky. Správně a efektivně cvičit na Slender stolech Vás naučí odborně proškolený personál. Důležité je správné zapojení jednotlivých svalových skupin a také správné dýchání.

  Masáže

  Nabízíme Vám příležitost k odpočinku a načerpání nových sil nejen pro své tělo, ale i duši. Naším cílem je, aby se zákazník cítil příjemně a odcházel od nás svěží, odpočatý a nabitý novou silou i energií. Proto jsme zahrnuli do své nabídky i masáže.

  V naší nabídce najdete například:

  Klasická masáž celková – cílem masáže je harmonizace těla a duše. Klasická relaxační masáž uvolňuje svalstvo a povzbuzuje krevní oběh. Obohacuje krev kyslíkem, zlepšuje výživu buněk a zvyšuje elasticitu svalstva. Příznivě působí na pohybový aparát. V rovině duševní má klasická masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychiku člověka. Odstraňuje únavu, stres, nespavost, bolesti hlavy a navozuje pocty celkového uvolnění.

  Klasická masáž částečná – je vhodná pro všechna onemocnění pohybového aparátu, včetně stavů poúrazových, rekonvalescence, stavy po fyzickém vyčerpání a svalové únavě. Hlavním účinkem klasické masáže je podpora metabolismu a oběhu masírované oblasti, přispívá ke vstřebávání otoků, ovlivňuje svalový tonus.

  Aroma masáž – tato masáž je velmi účinná v boji s každodenním stresem. Kvalitní aromatické oleje pouze rostlinného původu poskytují příjemně uvolňující pocit a probouzí smysly.Tím se navodí hluboká relaxace a mimořádně silný smyslový zážitek.