• Kde nás najdete

  Kde nás najdete
  V levé uličce dolu směrem k centru, cca 50 m pod náměstím T.G.M. v České Lípě.

 • Kontakty

  Telefon:
  +420 774 823 000

  E-mail:
  petra@myfitsclub.cz

   

   

 • Počítadlo

   

   

 • Masáže

  Klasická masáž zad – regenerační procedura zaměřená k uvolnění přetíženého svalstva a podkoží v oblasti zad. K přetížení dochází především v důsledku nedostatku přirozeného pohybu, jednostranného zatížení, sedavého zaměstnání, práce s počítačem atp.

  Masáž dolních končetin – regenerační procedura vhodná pro celkové uvolnění při bolesti nohou, zmírňuje napětí a tlak v nohou, regeneruje svalstvo po námaze a stimuluje jak krevní, tak mízní systém. Při pravidelném provádění pomáhá předcházet vzniku křečových žil.

  Celková masáž – klasická regenerační procedura, kdy dochází k celkovému uvolnění a navození pocitu odpočinku a uvolnění. Předchází přímo i nepřímo k prevenci úrazů a zdravotních obtíží. Při celkové masáži jsou masírovány horní i dolní končetiny, záda, šíje a podle potřeby i břicho.

  Relaxační aroma masáž – dokáže vnést naprosté uvolnění a úlevu celému tělu. Stimuluje krevní oběh, uklidňuje nervový systém a uvolňuje svalové napětí. Směsi silic pro masáže se volí podle žádaného terapeutického účinku a psychického stavu člověka.

  Kontraindikace:

  1. Akutní bakteriální nebo virové onemocnění
  2. Nádorové onemocněné, které není v ústupu
  3. Akutní zánět žil a kůže
  4. Onemocnění ledvin, jater a srdce
  5. Těhotenství do 3. měsíce
  6. Nestabilizovaný vysoký krevní tlak